ZOBACZ CO SIĘ U NAS DZIEJE

NASZE AKTUALNOŚCI

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

🎄🎄🎄🎄Ile trzeba mieć, żeby się podzielić?
Czy dzieląc się, masz mniej?🎁
Czy jeśli sam potrzebujesz pomocy, to znaczy, że możesz tylko brać?
Zdaniem ekipy Fundacji Giganci w dzieleniu się jest siła.
Dlatego choć same nie mamy za dużo czasu, to kilka tygodni temu zaczęłyśmy po cichu, po trochu, w „kieszonkach wolnego czasu” …
I razem zrobiłyśmy coś, czym chcemy się podzielić z Wami i z tymi, którzy pomagają.

Dziś wieczorem na naszym profilu na FB wystawiamy na licytację kilkanaście wyjątkowych zestawów świątecznych. Każdy zrobiony własnoręcznie i każda z nas dołożyła coś od siebie do każdej paczki. Dzielimy się tym co mamy i co potrafimy same zrobić, a całość wylicytowanej kwoty idzie do wskazanej przy danej paczce organizacji wspierającej dzieci z autyzmem i innymi niepełnosprawnościami i ich rodziców.

Jak wybierałyśmy te organizacje i fundacje? Każdą z nich znamy osobiście. To ludzie z pasją, ofiarni i pomocni.

Jak to będzie zorganizowane?
Każda paczka z numerem będzie opisana w oddzielnym poście. Licytujemy pod postem przebijając cenę o 5zł. Licytacje kończymy 6 grudnia o godzinie 21.00.
Wygrywający wpłaca wylicytowaną cenę na rzecz wskazanej organizacji i przesyła nam potwierdzenie przelewu na adres kontakt@fundacjagiganci.pl do 10 grudnia. Termin wynika z możliwości dostarczania paczek w okresie przedświątecznym.
Paczki dostarczamy w Warszawie osobiście, a poza Warszawą (na terenie Polski) kurierem.
Koszty przesyłki (tak samo jak cały koszt paczek) finansujemy z naszych własnych składek.
Cena wywoławcza to równowartość 2 godzin opieki wytchnieniowej. Jedna godzina profesjonalnej opieki dla dziecka takiego jak nasi Giganci, to 40zł. Każda paczka to minimum 2 godziny naszej pracy (a tak naprawdę więcej), więc zaczynamy od 80zł za paczkę.

Jak możesz się włączyć:
W – wylicytuj paczkę
W – wpłać dowolną kwotę na jedną ze wskazanych w naszej akcji fundacji
W – weź udostępnij komu tylko możesz!
Dla 20 najaktywniej wspierających naszą akcję osób Mikołaj też coś przygotował!🧑‍🎄

A to lista tych, którzy naszym zdaniem powinni coś pięknego dostać od Mikołaja za to jak pomagają:
👍 Fundacja Autism Team
👍 Dom Mocarzy
👍 Chcemy całego życia
👍 Fundacja Dom Autysty
👍 Fundacja Generado
👍 Fundacja Toto Animo
👍 Szkoła i Fundacja dla Dzieci z Autyzmem "W kontakcie" - Warszawa
👍 Fundacja Nasz Przyjazny Dom
👍 Stowarzyszenie Mudita
👍 Dom Marzeń
👍 Fundacja Dzieciom POMAGAJ
👍 Fundacja Rozwoju Edukacji Empatycznej
👍 Fundacja FIONA
👍 Stowarzyszenie Żurawinka
👍 Razem dla Autyzmu
... Zobacz więcejZobacz mniej

Nasz Przyjazny Dom to wyjątkowe miejsce... Które powstało dzięki inicjatywie i determinacji rodziców❤️ oraz przy wsparciu wielu cudownych osób💚
Zapraszamy Was serdecznie, oto nasza nowa multimedialna wizytówka🤩
... Zobacz więcejZobacz mniej

NIEPODLEGŁOŚĆ to samodzielność i bezpieczeństwo... tak ważne nie tylko dla nas!
🇵🇱
... Zobacz więcejZobacz mniej

3 tygodnie temu

... Zobacz więcejZobacz mniej

Odpowiedzialność społeczna firmy Integra wspomogła Fundacja Nasz Przyjazny Dom z Sopotu. Wsparcie w zakresie bezpieczeństwa Podopiecznych Fundacji oraz ich Rodzin zrealizowane zostało poprzez przekazanie bramki dekontaminacyjnej. Stanowi ona obronę przed bakteriami i wirusami, co zwłaszcza w okresie światowej pandemii Covid-19 jest wyjątkowo istotne.

Integra zdając sobie sprawę z wagi przedsięwzięć mających na celu wsparcie organizacji pozarządowych i niosących pomoc potrzebującym, dostarczyła najwyższej jakości rozwiązanie rynkowe w tym zakresie. Wsparliśmy Fundację Nasz Przyjazny Dom w szczególny sposób wspierającą osoby z niepełnosprawnością intelektualną i ich najbliższych, aby mogli oni osiągnąć równowagę pomiędzy życiem rodzinnym, a aktywizacją społeczną.

Wspólnie troszczmy się o zdrowie i życie najbardziej potrzebujących od początku pandemii Covid-19. Z ogromną przyjemnością uczestniczymy we wsparciu Fundacji Nasz Przyjazny Dom w aktywnej działalności społeczno-ekonomicznej. Dziękujemy za wyjątkowe wyróżnienie i przekazanie pełnej wartości pracy plastycznej wykonanej przez Podopiecznych Fundacji, która codziennie będzie przypominać nam, że dobro się mnoży, kiedy dzielimy się nim z innymi.
Fundacja Nasz Przyjazny Dom Integra Przemek Kossakowski #pomagamy #integraBROP #COVID19
... Zobacz więcejZobacz mniej

W zdrowym ciele zdrowy duch!💪 25.10.21 mieszkańcy NPD aktywnie uczestniczyli w międzynarodowym wydarzeniu sportowym organizowanym w ramach projektu ODYSSEIA (Erasmus + Sport). Wspólnie z przedstawicielami Sopockiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku i organizacji partnerskich ze Słowenii i Litwy ćwiczyliśmy i wzięliśmy udział w zawodach : marsz po Stadionie Leśnym w Sopocie. Mieszkańcy NPD zajęli 3 pierwsze miejsca!!!!!🤩 Kolejne wyzwania przed nami!💪 ... Zobacz więcejZobacz mniej

Dziś sobota dynią leżała 😄
... będzie się działo 🎃
... Zobacz więcejZobacz mniej

Drzwi otwarte Naszego Przyjaznego Domu 😊 Dziękujemy za wsparcie Przyjaciół!

#naszprzyjazny #bratajmysie
Urzad Miasta Sopotu

Forner Fundacja Castorama IKEA Integra Korporacja Budowlana DORACO LPP Meble BALMA Pomoc to Moc - społeczna odpowiedzialność SATEL Toyota Carter Gdańs Wykrzyknik Studio
... Zobacz więcejZobacz mniej

Domowa pizza prawie jak z włoskiej pizzerii? Obejrzyjcie nasze wideo z przygotowywania pizzy w kuchni Fundacja Nasz Przyjazny Dom i poznajcie nasz sekretny przepis 🍕🍕🍕 ... Zobacz więcejZobacz mniej

2 miesiące temu
Wlodzimierz Wloch

Mistrzem gotowania nie jestem, ale w miłym towarzystwie i miłym miejscu zawsze z przyjemnością przygotuję swoje popisowe danie, czyli pizzę;)
Zobaczcie co Forner wyczarował wraz z mieszkańcami Fundacja Nasz Przyjazny Dom🖤
... Zobacz więcejZobacz mniej

Video image

Domowa pizza prawie jak z włoskiej pizzerii?
Cóż. Może na pieczeniu i gotowaniu nie znamy się tak dobrze, jak na płytach meblowych, jednak ten przepis sprawi, że przygotowanie pizzy i jej konsumpcja będzie prawdziwą przyjemnością:) Sekretem jest nie tylko sprawdzona receptura, ale fakt, że pochodzi ona prosto z serca. Jeśli więc zastanawiasz się, jak przygotować dobrą i smaczną pizzę w domowych warunkach, to dobrze trafiłeś / trafiłaś:)
Składniki możesz dobrać według uznania. Możesz dodać nawet ananasa, tylko nie chwal się tym zbyt głośno w towarzystwie Włochów;)

Zapraszamy do obejrzenia wideo, w którym pieczemy pizzę w kuchni Fundacja Nasz Przyjazny Dom, którą mieliśmy przyjemność stworzyć na bazie naszych materiałów meblarskich.

#pizza #Forner #kuchnia

👉
... Zobacz więcejZobacz mniej

Video image

"Przyjazny" przyciąga... to wiemy na pewno! 😉
Forner jest nie tylko sprawcą części wyposażenia w naszym domu ale i wyjątkowych relacji...
Z Agata Wykrzykowska i Wykrzyknik Studio💚 zaprzyjaźniliśmy się tak mocno, że większość wspólnych przestrzeni jest nie tylko przyjazna ale przede wszystkim "agatowa"!😉🥰
fb.watch/8luu2n7FNH/
... Zobacz więcejZobacz mniej

Jak powstawał projekt kuchni i pokoju opiekuna dla Fundacja Nasz Przyjazny Dom w Sopocie?
Z jakimi wyzwaniami trzeba było się zmierzyć projektując przestrzeń wspólną dla grupy dorosłych osób z niepełnosprawnościami?
Dlaczego wywiad, który projektant przeprowadza przez realizacją projektu z klientem, jest niezwykle istotnym elementem pracy nad koncepcją?
Jakie walory jakościowe i estetyczne posiadają materiały meblarskie Forner i dlaczego warto je wykorzystać w urządzaniu wnętrz?

Zapraszamy do obejrzenia drugiego odcinka trzeciego sezonu FornerTV, w którym Włodzimierz Włoch, opiekun marki Forner, rozmawia z projektantką, Agatą Wykrzykowską z Wykrzyknik Studio, na temat realizacji projektu pomieszczeń w Naszym Przyjaznym Domu w Sopocie - kuchni oraz pokoju opiekunów, które powstały w oparciu o materiały meblarskie Forner.
#Forner #ProjektowanieWnętr
... Zobacz więcejZobacz mniej

2 miesiące temu

Wraz z początkiem tygodnia oficjalnie ruszył w Sopot Nasz Przyjazny Dom, w którym mieszka 12 dorosłych osób z niepełnosprawnościami. To wielka szansa dla nich, ponieważ właśnie tam, w samym centrum kurortu, mogą uczestniczyć w życiu społecznym. Jesteśmy dumni, że Toyota Carter Gdańs i Od Chodzenia do jeżdżen, mogły od początku pomagać w tym projekcie, zapewniając mobilność podopiecznym Fundacja Nasz Przyjazny Dom. Z tego powodu na otwarciu nie mogło zabraknąć Prezesa Toyota Carter Gdańsk, Pana Piotra Chodzenia, wspomaganego przez naszego Dyrektora Handlowego, Arkadiusza Lelukiewicza. Dziękujemy, że możemy być z Wami!
Toyota Carter Gdańs Od Chodzenia do jeżdżen Fundacja Nasz Przyjazny Dom Sopot Jacek Karnowski Magdalena Czarzyńska-Jachim - wiceprezydentka Sopot
... Zobacz więcejZobacz mniej

2 miesiące temu
Piotr Harhaj

Gratulacje dziewczyny, chłopaki z Fundacja Nasz Przyjazny Dom i rodzice skupieni wokół Sopockiego Stowarzyszenia na rzecz osób z niepełnosprawnościami Tęczowy Dom, skąd wykiełkowała idea podlewana nadzieją. Renta Birtus ukłony za determinację i realizację 💪 Aha szampan się chłodzi 😉Dziś odbyło się uroczyste otwarcie działającego w Sopot „Naszego Przyjaznego Domu”🏠 w którym mieszka 12 dorosłych osób z niepełnosprawnościami. To wielka szansa dla nich! Bardzo się cieszę, że dzięki determinacji rodziców oraz przychylności naszych radnych, takie miejsce powstało w naszym mieście. Mieszkańcy Domu spędzają wspólnie czas, pracują i uczą się samodzielności pod okiem fantastycznych opiekunów. Brawo! Tak trzymajcie💛
Fundacja Nasz Przyjazny Dom!
... Zobacz więcejZobacz mniej

Załaduj więcej postów
Preferencja prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na Twoje wrażenia z korzystania z naszej witryny internetowej i oferowanych przez nas usług.
Skip to content