POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

NaszaREHABILITACJA

PRZYJAZNA PRZESTRZEŃ REHABILITACYJNA tworzy część wyjątkowego miejsca zwanego NASZYM PRZYJAZNYM DOMEM. Stanowi ona element prowadzonego przez Fundacje podmiotu ekonomii społecznej, który nie tylko wpływa na stabilność funkcjonowania idei, ale i zapewnia naszym Podopiecznym aktywizację zawodową. Ekonomia społeczna to sfera aktywności obywatelskiej, która poprzez działalność ekonomiczną i działalność pożytku publicznego służy m.in. integracji zawodowej i społecznej oraz tworzeniu miejsc pracy. PRZYJAZNY jest właśnie taką przestrzenią, a dla biznesu również polem do działań CSR.

ZAPRASZAMY do zapoznania się z nasza ofertą. PRZYJAZNA PRZESTRZEŃ REHABILITACYJNA to nie tylko miejsce rehabilitacji, ale również miejsce realizacji wyjątkowej idei, do której swoją cegiełkę może dołożyć każdy korzystający z naszej oferty.

niebieska komora hiperbaryczna, po prawej duży kwiat w doniczce
Preferencja prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na Twoje wrażenia z korzystania z naszej witryny internetowej i oferowanych przez nas usług.
Skip to content